Kariéra

Spojte se s námi

Volné poziceSpojte se s námi

Nabízíme prostor pro realizaci Vašich nápadů. Společně se obohatíme a posuneme dál.

POŽADUJEME:
  • návrh a vývoj softwarových aplikací na platformě Lotus Notes
  • řízení testování softwarových aplikací
  • základy administrace Lotus Notes prostředí
  • vzdělání VŠ nebo SŠ zakončené maturitou
  • znalost Microsoft .Net, PHP výhodou
  • spolehlivost, důslednost, samostatnost

NABÍZÍME:
  • práci s moderními technologiemi
  • práci na zajímavých projektech
  • nástup možný ihned

European Business Enterprise, a.s.
  • Kontakní osoba: Jitka Jírová
  • Adresa: Masarykovo nám. 14, 251 01 Říčany
  • Email: info@ebe.cz
  • Telefon: +420 323 601 531
  • GSM: +420 739 012 615

NÁPLŇ PRÁCE:
  • návrh a vývoj softwarových aplikací na platformě MS SQL/C#.NET

POŽADUJEME:
  • min. 2 roky praxe v oblasti vývoje aplikací na platformě Windows ASP.NET
  • dobrou znalost programovaného jazyka C# a databázové platformy MS SQL
  • znalost databázového serveru Oracle 10g a vyšší výhodou
  • znalost AJ slovem

NABÍZÍME:
  • práci na HPP s moderními technologiemi
  • motivující finanční ohodnocení
  • možnost odborného růstu a zvyšování kvalifikace
  • nástup dohodou

Naši klienti